CELINKI

Poduszki Celinki dla chłopca i dla dziewczynki

Ogłoszenie

ZAPRASZAM NA FORUM Z NOWYM ADRESEM http://www.szyjemycelinki.pun.pl

#31 2008-10-26 19:17:07

Antosia

już jest nasz

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: W mojej pracowni :)

Beatko  wielkie,wielkie dzięki.Na poczcie na mnie czekał Twój e-mail i wzorki!!!!Bardzo się już ciesze kiedy się będę mogła zabrać za to konikowanie.
Jeżeli chodzi o Multipy  to nie mam pojęcia jak to "ugryźć" ale jestem otwarta na wszelkie wyzwania zwłaszcza jak na podorędziu jest tyle życzliwych dusz.
Jeszcze raz  Ci  Beatko  bardzo dziękuję za wzorki.

Offline

 

#32 2008-10-26 21:09:04

BeataK

już jest nasz

Zarejestrowany: 2008-06-09
Posty: 164
Punktów :   

Re: W mojej pracowni :)

Antosiu myślę,że z czyjąś pomocą( lub bez )poradzisz sobie na Multiply.
Trzeba się tam zarejestrować a potem stworzyć swój album z dostępnych schematów.
Mnie tam co prawda chyba dwa lata temu pomógł się zarejestrować mój mąż,ale potem już kombinowałam sama.
Tutaj się rejestrujesz http://multiply.com/
Na dole masz trzy opcje do wyboru-klikając na pierwszą z lewej-otworzy się formularz rejestracyjny,po wypełnieniu go i akceptacji będziesz miała swoje konto z hasłem.Wszystko jest po angielsku ale tak na prawdę przy znajomości kilku podstawowych słów można się tam poruszać.
Powodzenia
Jak utkniesz gdzieś po drodze -pisz!

Ostatnio edytowany przez BeataK (2008-10-26 21:12:18)

Offline

 

#33 2008-10-29 10:12:11

Antosia

już jest nasz

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: W mojej pracowni :)

Wielkie dzięki Beatko.Będę musiała  faktycznie pomyśleć o założeniu swojego albumu bo to fajna sprawa mieć wszystko w jednym miejscu.Teraz jestem troszkę zajętą przy rozpracowywaniu owerloczka (Toyota 3335),który wczoraj nabyłam.Dla mnie jest to kompletna nowość ponieważ nigdy, mimo 30 letniego szycia, nie korzystała z takiego urządzenia (teraz widzę ile straciłam ...).Te wszystkie labirynty wewnątrz troszkę mnie przerażają ale myślę,że przejdę przez to pomyślnie.
Pozdrawiam Ciebie i Wszystkich tutaj "wpadających"!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl