CELINKI

Poduszki Celinki dla chłopca i dla dziewczynki

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

ZAPRASZAM NA FORUM Z NOWYM ADRESEM http://www.szyjemycelinki.pun.pl

#1 2010-05-05 17:11:53

 Celina

Administrator

4689791
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1173
Punktów :   
WWW

kursu pedagogicznego dla instruktorów Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Witam

Bardzo mi sie to spodobało może czegoś bym sie nauczyła. tylko nie wiadomo za ile i nie tak daleko.

Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach ma przyjemność zaprosić na kolejną edycję kursu pedagogicznego dla instruktorów Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Kurs będzie obejmował wykłady z pedagogiki, psychologii, metodyki oraz zajęcia praktyczne (łącznie 80 godzin). Termin zajęć zostanie ustalony po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników, tj. min. 25 osób. Cena kursu uzależniona będzie od ilości uczestników.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają świadectwo potwierdzające kwalifikacje w zakresie przygotowania pedagogicznego do prowadzenia zajęć dydaktycznych w ramach amatorskiego ruchu artystycznego (Dz. U. 2002 Nr 113, poz. 988, z późn. zm.). Ponadto informuje się, że w świetle obowiązujących przepisów kurs ten upoważnia do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą w instytucjach kultury, klubach osiedlowych i świetlicach im podległych. Jest kursem pedagogicznym w rozumieniu przepisów z dnia 9 marca 1999 roku z późniejszymi zmianami jednakże nie upoważnia do prowadzenia zajęć w szkołach.


i kolejny też mi się podoba

http://www.lucznica.org.pl/index.php?op … &Itemid=13

pozdrawiam słinecznie

Offline

 

#2 2010-05-07 07:32:08

panett

Administrator

9825024
Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2008-06-03
Posty: 641
Punktów :   

Re: kursu pedagogicznego dla instruktorów Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Celina, myślisz, że na tym kursie o patchworku nauczysz się czegoś nowego? Mi się wydaje, że to nie dla nas, ale dla początkujących. A ten pedagogiczny to zawsze może się przydać, ale zobacz czy u was w Cechu Rzemiosł nie organizują jakiegoś.


"Człowiek jest wolny jak ptak w klatce - może poruszać się tylko w pewnych granicach" Johann Kapar Lavater


MÓJ BLOG

Offline

 

#3 2010-05-14 17:59:42

 Celina

Administrator

4689791
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1173
Punktów :   
WWW

Re: kursu pedagogicznego dla instruktorów Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Witam i dzięki za podpowiedź.

Offline

 

#4 2010-06-15 18:45:45

 Celina

Administrator

4689791
Call me!
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 1173
Punktów :   
WWW

Re: kursu pedagogicznego dla instruktorów Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Otrzymałam taką informację

Witam
Otrzymałam informację że jest mozliwość  zorganizowania kursu pedagogicznego dla instruktorów Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Elblągu przez ROK w Katowicach
Główny warunek to grupa musi liczyć 30 osób.Ciekawa jestem czy tyle znajdzie się chętnych.
pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl